O mně

Moje dlouholetá pekařská vášeň stála za zrodem domácího pekařství Simply good, ve kterém jsme po sedm let nabízeli zákazníkům poctivé koláče, koláčky, dorty a jiné dobroty pečené domácím způsobem podle mnou vytvořených, upravených nebo vybraných receptů. Původně jen v rámci virtuálního pekařství na internetu, od listopadu 2013 pak ve vlastním kamenném obchůdku v pražském Karlíně.

V roce 2017 se příběh mého pekařství naplnil a já jsem se rozhodla toto podnikání opustit, ale moje láska k pečení tím samozřejmě neskončila. A protože výsledkem mého profesionálního pečení byla sbírka opravdu skvěle vyladěných receptů, jsou tyto stránky takovým malým završením téhle sladké etapy mého života.

Věřím, že trochu netradiční podoba mé „kuchařky“ Vám nebude vadit a ideálně to bude spíš naopak. Vycházela jsem totiž ze své vlastní zkušenosti, kdy z málokteré kuchařky využiji víc než dva nebo tři recepty. Takhle si můžete zakoupit pouze ty pro vás nejlákavější recepty a nemusíte kvůli tomu zaplňovat prostor svého bydlení o další knihu.

A ještě jedna moje zkušenost se na těchto stránkách projevuje zcela zásadně, a to že málokterý recept, který jsem kdy vyzkoušela, fungoval úplně napoprvé a opravdu málokterý mě napoprvé nadchnul. Ani jedno by se vám u mých receptů stát nemělo, protože každý z nich prošel někdy opravdu dlouhým procesem mého „ladění“ a většina z nich vzbuzovala u našich zákazníků opravdu nadšené ohlasy. Bonusem navíc je relativní jednoduchost většiny receptů, tedy alespoň z mého pohledu a v poměru k výsledné chuti.

Pokud milujete poctivé pečení a chcete zaručeně potěšit chuťové buňky svoje i svých blízkých, rozhodně neváhejte některý z mých receptů vyzkoušet!

Přeji Vám spoustu krásných chvil při pečení a skvělých chuťových zážitků při ochutnávání!

Hanka Šemíková