Jak objednat

Objednávky přijímáme na kterýkoliv pracovní den v týdnu s objednací lhůtou minimálně 2 pracovní dny před požadovaným časem vyzvednutí/doručení.

Nejsme klasický eshop, objednávejte prosím emailem na objednavka@simplygood.cz s uvedením Vašeho jména, telefonního čísla, požadovaného výrobku a upřesněním způsobu převzetí objednávky (vyzvednutí prodejna Praha 8 Karlín/vyzvednutí provozovna Praha 9 Střížkov/ doručení na udanou adresu).

Cena dopravy mimo službu Weekend baking je stanovována individuálně dle požadovaného místa a času doručení. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 774 735 955.

Naše pravidelná služba WEEKEND BAKING

Každý pátek pečeme vybrané druhy domácích koláčů a jiných dobrot z naší nabídky a rozvážíme je přímo k vám domů.

Službu si můžete objednat prostřednictvím formuláře umístěného vpravo na této stránce. Upozornění: formulář bohužel není dokonalý a neukládá vložená data. Pokud přerušíte vyplňování a budete se chtít např. znovu podívat na nabízený produkt, již zadané údaje budou ztraceny.

Objednávky na aktuální Weekend baking jsou možné od pondělí do čtvrtka 14:00 hodin daného týdne. Koláče doručujeme v pátek odpoledne mezi 14:00 a 17:00 hod.

Službu je možné objednat v rámci hl. města Prahy.

Cena je uvedena u každého produktu a nezahrnuje dopravné, které je účtováno zvlášť. Platba je požadována v hotovosti při převzetí zboží.

Dopravné
Poplatky za dopravu vrámci služby Weekend baking jsou následující:

Praha 1,2,3,7,8,9,14,18,19 – 140 Kč

Praha ostatní (mimo 1,2,3,7,8,9,14,18,19) – 190 Kč

– osobní vyzvednutí zdarma

Objednávku lze vyzvednout v místě naší provozovny nebo v kamenné prodejně.

– pekárna Hejnická 149/35, Praha 9

– obchod Sokolovská 146/70 Praha 8

Upozornění

Všechny naše výrobky mohou obsahovat stopy ořechů, mandlí nebo lískových oříšků.

Aktuální nabídka

Cena dopravy:0 KčCELKOVÁ CENA (včetně dopravy):0 Kč

Souhlasím s Obchodními podmínkami Simply good s.r.o. a seznámil jsem se se skladovacími podmínkami objednaných produktů.