Weekend Baking

Oslaďte si svůj víkend naším domácím koláčem, dejte si k nedělní snídani naše oblíbené muffiny nebo si užijte sezonu s naší aktuální sezonní nabídkou! Pokud chcete objednat koláč/dort na jiný termín než je páteční odpoledne, čtěte níže sekci Ostatní objednávky.

Co

Každý pátek pečeme vybrané druhy domácích koláčů a jiných dobrot z naší nabídky a rozvážíme je přímo k vám domů. Pokud byste měli zájem o dodávku na jiný den v průběhu pracovního týdne, stačí nám zavolat nebo napsat.

Jak

Službu si můžete objednat prostřednictvím formuláře umístěného vpravo na této stránce. Upozornění: formulář bohužel není dokonalý a neukládá vložená data. Pokud přerušíte vyplňování a budete se chtít např. znovu podívat na nabízený produkt, již zadané údaje budou ztraceny.

Kdy

Objednávky na aktuální Weekend baking jsou možné od pondělí do čtvrtka 14:00 hodin daného týdne. Koláče doručujeme prozatím v pátek odpoledne nebo večer dle vašeho výběru.

Kde

Službu je možné objednat v rámci hl. města Prahy.

Za kolik

Cena je uvedena u každého produktu a nezahrnuje dopravné, které je účtováno zvlášť. Platba je požadována v hotovosti při převzetí zboží.

Dopravné
Poplatky za dopravu vrámci služby Weekend baking jsou následující:

Praha 1,2,3,7,8,9,14,18,19 – 140 Kč

Praha ostatní (mimo 1,2,3,7,8,9,14,18,19) – 190 Kč

– osobní vyzvednutí zdarma

Objednávku lze vyzvednout v místě naší provozovny nebo v kamenné prodejně.

– pekárna Hejnická 149/35, Praha 9

– obchod Sokolovská 146/70 Praha 8

Upozornění

Všechny naše výrobky mohou obsahovat stopy ořechů, mandlí nebo lískových oříšků.

Ostatní objednávky

Pokud chcete objednat koláč/dort na jiný den v týdnu než je páteční odpoledne nebo chcete objednat jiný koláč/dort než je v aktuální nabídce Weekend baking, zavolejte nám na telefon 774 735 955 nebo napište na email objednavka@simplygood.cz. Cena dopravy mimo službu Weekend baking je stanovována individuálně dle požadovaného místa a času doručení. Objednávky prosíme minimálně 48 hodin před požadovaným časem vyzvednutí/doručení. V případě kratší lhůty bude objednávka potvrzena v závislosti na naší aktuální kapacitě.

Aktuální nabídka

Naše nabídka na 28.4.2017ksJahodový koláč s rebarborou450ksCitronový chlebíček290ksHraběnčin koláč360Cena dopravy:0 KčCELKOVÁ CENA (včetně dopravy):0 Kč

Souhlasím s Obchodními podmínkami Simply good s.r.o. a seznámil jsem se se skladovacími podmínkami objednaných produktů.

Simplygood © 2017
Vyrobil www.progourmet.cz Fotografie připravil profesionální fotograf.