O nás

Vůně koláčů, to je vůně domova. Alespoň pro nás. A právě to bychom vám našimi výrobky chtěli připomínat.

Nemáme za sebou roky strávené u pekařské pece. Jen prostě rádi pečeme a potrpíme si na poctivost a kvalitu. V životě i v pečení. A obojí nám tady v Čechách bohužel trochu chybí. V životě i v pečení. Proto jsme se rozhodli to změnit. Alespoň co se pečení týče. A věříme, že nejsme sami. Že i vy chcete víc – a nejen v tom, co jíte. Tak neváhejte a ochutnejte!

Naše filozofie:

JEDNODUCHOST

Žádné velkolepě zdobené dorty ani luxusně vyhlížející cukrářské výrobky u nás nenajdete, protože na ty si prostě nepotrpíme. Zato vám nabízíme naše nejoblíbenější, léty i našimi blízkými prověřené tradiční i zahraniční domácí koláče a další dobroty, vše čerstvě upečeno přímo pro vás.

KVALITA

Pro naše výrobky vybíráme ty nejlepší suroviny a pokud je to možné, dáváme přednost menším místním dodavatelům. Používáme výhradně máslo nebo slunečnicový olej, kvalitní vejce a vyhýbáme se náhražkám, takže v našich výrobcích najdete např. kůru z bio citronů, pravou vanilku nebo pravý vanilkový extrakt. Také věříme, že „jsme to, co jíme“, a proto do vybraných druhů pečiva (zejména toho nabízeného k snídani) přidáváme celozrnnou mouku, podmáslí, ovesné vločky a také často nahrazujeme bílý cukr třtinovým.

PŘIROZENOST

Pokud čtete informace na obalech potravin, tak se stejně jako my možná nepřestáváte divit, co všechno dneska vlastně jíme. A přesně to se vám u nás nestane. Žádné přídavné látky, žádné konzervanty, žádné umělé přísady a příchutě, žádné pekařské polotovary a směsi. Do našich výrobků dáváme jenom to, co bychom do nich dali při běžném domácím pečení – mouku, mléko, vejce, cukr, máslo… Jedinou „nevýhodou“ našich výrobků oproti průmyslově vyráběnému pečivu je přirozená trvanlivost, tj. pouze 2-3 dny. Ale věříme, že déle u vás naše koláče stejně nevydrží!

POCTIVOST

Také se vám stává, že nakoupíte „očima“ a pak přijde zklamání? Nám bohužel často, tedy alespoň v našich domácích končinách. A uděláme všechno proto, abyste tento pocit u nás nezažili. Nemůžeme zaručit, že se každým výrobkem trefíme do chuti každého z vás, ale můžeme zaručit, že vám nenabídneme nic, co bychom s klidným srdcem nenabídli komukoliv z našich blízkých. Poctivost je pro nás samozřejmostí!

SOUDRŽNOST

Věříme, že každý z nás má svůj život ve svých rukou, ale zároveň víme, že bez pomoci druhých se občas neobejde nikdo z nás. A protože našimi koláči chceme připomínat pohodu a vůni domova, část peněz z jejich prodeje plánujeme věnovat tam, kde ten pravý pocit domova z nějakého důvodu chybí. O podrobnostech vás budeme informovat na našich stránkách.

Všechno, co děláme, děláme, jak nejlépe to dovedeme!

Aktuality

Velikonoce 2017

Pro všechny zájemce hlásíme, že v sekci Simply Season již najdete naši velikonoční nabídku. Krásné jarní dny, Vaše…

O nás

O nás

Pečení je vášeň! Alespoň pro nás. A také snaha něco tvořit a udělat svět trochu lepší, sladší, poctivější.

Hana Šemíková - majitelka

Simplygood © 2017
Vyrobil www.progourmet.cz Fotografie připravil profesionální fotograf.