O nás

Vůně koláčů, to je vůně domova. Alespoň pro nás. A právě to bychom vám svými výrobky chtěli připomínat.

Už v roce 2010 jsem jako jedna z prvních vyměnila business kostýmek a počítač za bílou zástěru a váleček, a pod značkou Simply good začala nabízet poctivé, domácím způsobem pečené koláče, koláčky, dorty a jiné dobroty. Původně jen v rámci virtuálního pekařství na internetu, od listopadu 2013 pak ve vlastním kamenném obchůdku v pražském Karlíně.

Naše pekařské začátky byly samozřejmě trochu amatérské, ale to už je dávno minulostí. Máme za sebou tisíce upečených koláčů a koláčků a k nadšení a pozitivnímu přístupu tak přibyla spousta praxe a cenných zkušeností. Na kvalitě a poctivosti jsme za ty roky neubrali ani o kousek, zato jsme přidali na zpracování a designu. Naše koláčky, frgály a bábovky se za ta léta staly vyhlášenými a i většina ostatních dobrot si našla svoje věrné zákazníky. Naše motivace zůstává stále stejná – aby každý kousek našeho koláče chutnal tak skvěle, že si rozhodně budete chtít dát další…

PROČ NAKUPOVAT / OBJEDNAT PRÁVĚ U NÁS?

ŠIROKÝ SORTIMENT

U nás si vybere opravdu každý. Od tradičních českých dobrot v opravdu luxusní kvalitě, přes výtečné dorty, drobné pečivo nebo ovocné koláče – pro každou příležitost máme něco extra dobrého.

KVALITA

Pro naše výrobky vybíráme ty nejlepší suroviny. Používáme výhradně máslo nebo slunečnicový olej, kvalitní vejce, pravou vanilku a bio citrony.

POCTIVOST

Je pro nás samozřejmostí.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Každý zákazník je pro nás důležitý.